Ana Sayfa»

 • yolcu giriş kamera konumu
 • KAMERA - 1) KAPIKULE YOLCU GİRİŞ Canlı (Polis ve Gümrük Peronları Öncesi)

  Kapikule ENGER EINFÜHRUNG


 • Hd Bajakovo HIRVATİSTAN Sınır Kapısı - CANLI web kamerası

  Hd Bajakovo Kroatien Zoll Grenzübergang webcam Livekapikule-canli-kamera

Kapıkule Gümrük Kapısından yurda giren veya yurt dışına çıkacak yolcu araçları ve Tır araçlarının kuş bakışı görüntüleri artık internetten ve akıllı telefonlardan canlı olarak izlenebiliyor.


Kapıkule entering Turkey Customs gate or going abroad means of passenger vehicles and TR bird's eye view images from the internet and can be viewed live from smart phones.


Kapıkule Einreise in die Türkei Zoll Tor oder ins Ausland zu gehen bedeutet, von Personenkraftwagen und Perspektive Bilder TR Vogels aus dem Internet und können live auf Smartphones angezeigt werden.


Капъкуле въвеждане Турция Митнически врата или пътуване в чужбина означава на пътнически превозни средства и поглед изображения TR птичи от интернет и могат да бъдат гледани на живо от интелигентни телефони.


Kapıkule in Turkiet Tull grind eller resa utomlands innebär av personbilar och TR fågelperspektiv bilder från Internet och kan följas i realtid från smarta telefoner.


Kapikule invoeren van Turkije de douane poort of naar het buitenland betekent van personenauto's en eye view beelden van internet TR vogel en is live te volgen vanaf smartphones.


Bajakovo Hırvatistan gümrük sınır geçişi, Bajakovo Hırvatistan gümrük sınır geçişi camı canlı, kamera, bedava web kamerası, Bajakovo Hırvatistan gümrük sınır geçişi kamerası, Bajakovo Hırvatistan gümrük sınır geçişi kamerası canlı, Hırvatistan canlı kamerası, Hırvatistan web kamerası, Hırvatistan-Sırbistan Arasındaki Bajakovo Sınırında Canli Izle kamera

Avrupa'dan Türkiye'ye nasıl giriş yapılır?

Türkiye'de ilk kez Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğümüze bağlı Kapıkule, İpsala, Hamzabeyli ve Pazarkule Gümrük Kapılarına ilişkin istatistikler 2012 yılında web üzerinden yayınlanmaya başlanmıştır. 2013 yılında ise yine Türkiye'de ilk defa Kapıkule Gümrük sahasından canlı kamera görüntüleri yayınlanmaya başlandı.

EDİRNE'den 3D GÖRÜNÜMLER

 

GURBETÇİYE TAVSİYELER:

Çeşitli Avrupa ülkelerinde yaşayan milyonlarca vatandaşımız, okulların da tatil olmasını fırsat bilerek ana vatan Türkiye’ye doğru yola çıkıyor. Aynı anda yola çıkan gurbetçiler, geçiş yaptıkları güzergah üzerinde yoğunluğa neden oluyor. Binlerce kilometrelik yolu kat ederek Türkiye sınırına ulaşan gurbetçiler bazı günlerde gümrüklerin kilitlenmesine yol açıyor.

 

TATİLLERİN; hangi ülkenin hangi eyaletinde, ne zaman başlayacağı yetkililerce izlenmektedir. Dolayısıyla gurbetçilerin ne zaman Türkiye'ye gelecekleri de bilinmektedir.

 

Aynı gün içerisinde ne kadar aracın geleceğini tahmini olarak bellidir. Gurbetçilerin hep aynı anda yola çıkmaları yoğunluğa neden oluyor. Gurbetçiler, Türkiye'ye ulaşmadan önce Almanya, Avusturya, Sırbistan ve Bulgaristan’da ciddi şekilde yoğunluk yaşıyorlar. Bu güzergâhta yorulan gurbetçiler Türkiye'ye ulaştıklarında ise sabırları bitmiş oluyor. Burada geçirdikleri bir dakika onlara bir saat gibi geliyor.

 

Gurbetçilerin aynı anda yola çıkmamaları çok önemlidir. Hep birlikte, ilk 6-8 saatlik grupla yola çıkılmamalıdır. Aralarında bir kaç saatlik kademe olmalıdır. Bu süre onların seyahatini daha kolay ve konforlu hale getirecektir.

 

BENZER GURBETÇİ HABERLERİ

LÜTFEN aşağıda YORUM yazarak yoldakilere YARDIMCI OLUNUZ...

KAPIKULE Sınır Kapısı CANLI KAMERA Yayını” üzerine 146 düşünce

 1. Resmi YokTaskin

  Tmm dönelim lakin benim mal varlığım nakit değilki. Ben galericiyim 50 adet otomobilim var hadi bunlarada muafiyet göster Turkiyem. Dönün gelin memleketinize demesi kolay !!!!

  1. Resmi YokHamdi Elitez

   Taskin kardeşim.. oto Galerindeki 50 adet otomobili satıp parasını sermaye yaparak TÜRKİYE’ye dönmek çok mu zor? Çocuklarının geleceğini düşünmen lazım. Çocuklarımız ne avrupalı olabildiler ne de müslüman Türk olabildiler.. arada kaldılar. Ne motzart’ı bilebildiler ne de Dede efendiyi.. Her şey para değil.

 2. Resmi YokLutfiye Kararlioglu

  Benim gibi avrupa’da bir is kurup yasayan her Turk vatandasi, VATANIMA karsi hamle yapan TUrkiye dUsmanlarinin VE HACLI ORDULARININ ekmegine yag suruyor.
  Buralarda olmeye hic niyetli degiliz. Ailece karar verdik, bohcalarimizi toplayip turkiyemize temelli donecegiz.
  Hukumetimizden Allah razi olsun ki, turkiyeye donunce kendi isimizi yapmak icin epey kolayliklar saglayacaklar gibi gorunuyor.
  BEKLE BIZI KIRSEHİR.. GELIYORUZ INSAALLAH.

 3. Resmi YokHAMZA

  YURTDIŞINDAN İZİNE GELECEK VATANDAŞLARIMIZA DUYURULUR!!!
  Türkiye’ye arabayla gidecek olanların dikkatine
  Bulgaristan Plovdiv Sivilingrad arası ceteler türemiş.
  Yol kapalı diyerek vatandaşlarımızı başka yola sokup kötü niyetlerini gerçekleştirme peşindeler şahıslar her 30-40 km arası Sarı veya turuncu yelek giyip kendilerini görevli olarak tanıtıp köprü yıkıldı veya yol çalışması var diyerek kandırmaya çalışıyorlar
  Çok sakin ve ikna edici tavırlar sergiliyorlar bağırarak insanlari kontrol altına almaya çalışıyorlar.
  Dikkatli olun.
  Eşinize dostunuza iletin bu bilgiyi,
  Vatandaslarimiz zarar görmesinler.

 4. Resmi YokRECEP TEMİZEL

  Dostlar.. Kapıkule’den çok rahatça giriş yapabildik. Yollarda bazı sıkıntılarla karşılaşmış olsak da nihayet ülkemdeyim. Bekle beni Isparta.. Geliyoruz…
  Herkese hayırlı yolculuklar, iyi tatiller diliyoruz..

 5. Resmi YokYılmaz KAZAZİ

  İlgililere….
  Almanya dan, Hamburg havaalanını canlı canlı izliyorum,gayet güzel, kapıkule veya dereköy hudut kapıların da canlı kamera diyorsunuz,ama hiç alakası yok.Tutarsız ,yayın bazen 3 dk.da,bazen 5 dk.da yeniliyor..Hiç olmazsa canlı demeyın…Bilgisayarda ise,donup kalıyor,yeni görüntü için,sayfayı,yenilemek gerekiyor….BİLGİLERİNİZE….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir