Ana Sayfa»

 • KAMERA - 1) KAPIKULE YOLCU GİRİŞ Canlı (Polis ve Gümrük Peronları Öncesi)

  yolcu giriş kamera konumu
 • Kapikule ENGER EINFÜHRUNG


 • Hd Bajakovo HIRVATİSTAN Sınır Kapısı - CANLI web kamerası

  Hd Bajakovo Kroatien Zoll Grenzübergang webcam Live

kapikule-canli-kamera

Kapıkule Gümrük Kapısından yurda giren veya yurt dışına çıkacak yolcu araçları ve Tır araçlarının kuş bakışı görüntüleri artık internetten ve akıllı telefonlardan canlı olarak izlenebiliyor.


Kapıkule entering Turkey Customs gate or going abroad means of passenger vehicles and TR bird's eye view images from the internet and can be viewed live from smart phones.


Kapıkule Einreise in die Türkei Zoll Tor oder ins Ausland zu gehen bedeutet, von Personenkraftwagen und Perspektive Bilder TR Vogels aus dem Internet und können live auf Smartphones angezeigt werden.


Капъкуле въвеждане Турция Митнически врата или пътуване в чужбина означава на пътнически превозни средства и поглед изображения TR птичи от интернет и могат да бъдат гледани на живо от интелигентни телефони.


Kapıkule in Turkiet Tull grind eller resa utomlands innebär av personbilar och TR fågelperspektiv bilder från Internet och kan följas i realtid från smarta telefoner.


Kapikule invoeren van Turkije de douane poort of naar het buitenland betekent van personenauto's en eye view beelden van internet TR vogel en is live te volgen vanaf smartphones.


Bajakovo Hırvatistan gümrük sınır geçişi, Bajakovo Hırvatistan gümrük sınır geçişi camı canlı, kamera, bedava web kamerası, Bajakovo Hırvatistan gümrük sınır geçişi kamerası, Bajakovo Hırvatistan gümrük sınır geçişi kamerası canlı, Hırvatistan canlı kamerası, Hırvatistan web kamerası, Hırvatistan-Sırbistan Arasındaki Bajakovo Sınırında Canli Izle kamera

Avrupa'dan Türkiye'ye nasıl giriş yapılır?

Türkiye'de ilk kez Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğümüze bağlı Kapıkule, İpsala, Hamzabeyli ve Pazarkule Gümrük Kapılarına ilişkin istatistikler 2012 yılında web üzerinden yayınlanmaya başlanmıştır. 2013 yılında ise yine Türkiye'de ilk defa Kapıkule Gümrük sahasından canlı kamera görüntüleri yayınlanmaya başlandı.

EDİRNE'den 3D GÖRÜNÜMLER

 

GURBETÇİYE TAVSİYELER:

Çeşitli Avrupa ülkelerinde yaşayan milyonlarca vatandaşımız, okulların da tatil olmasını fırsat bilerek ana vatan Türkiye’ye doğru yola çıkıyor. Aynı anda yola çıkan gurbetçiler, geçiş yaptıkları güzergah üzerinde yoğunluğa neden oluyor. Binlerce kilometrelik yolu kat ederek Türkiye sınırına ulaşan gurbetçiler bazı günlerde gümrüklerin kilitlenmesine yol açıyor.

 

TATİLLERİN; hangi ülkenin hangi eyaletinde, ne zaman başlayacağı yetkililerce izlenmektedir. Dolayısıyla gurbetçilerin ne zaman Türkiye'ye gelecekleri de bilinmektedir.

 

Aynı gün içerisinde ne kadar aracın geleceğini tahmini olarak bellidir. Gurbetçilerin hep aynı anda yola çıkmaları yoğunluğa neden oluyor. Gurbetçiler, Türkiye'ye ulaşmadan önce Almanya, Avusturya, Sırbistan ve Bulgaristan’da ciddi şekilde yoğunluk yaşıyorlar. Bu güzergâhta yorulan gurbetçiler Türkiye'ye ulaştıklarında ise sabırları bitmiş oluyor. Burada geçirdikleri bir dakika onlara bir saat gibi geliyor.

 

Gurbetçilerin aynı anda yola çıkmamaları çok önemlidir. Hep birlikte, ilk 6-8 saatlik grupla yola çıkılmamalıdır. Aralarında bir kaç saatlik kademe olmalıdır. Bu süre onların seyahatini daha kolay ve konforlu hale getirecektir.

 

ALMAN UZMAN açıkladı: Salgının henüz başındayız.. Mücadele başarılı mı?

BENZER GURBETÇİ HABERLERİ

LÜTFEN aşağıda YORUM yazarak yoldakilere YARDIMCI OLUNUZ...

KAPIKULE Sınır Kapısı CANLI KAMERA Yayını” üzerine 152 düşünce

 1. Resmi YokRecep namli

  Allah herkesi hayırlısıyla sevdiklerine kavustursun.bu imkanları bizlere sunanlardanda allah razı olsun.

 2. Resmi Yokizmirli murat

  ipsala gümrük canli kamera göstermiyor sadece kapikule gösteriyor neden acaba bilen varmi soruyorum…. ipsala gümrügü görmek istiyorum

 3. Resmi YokEkonoBiL Editör

  Avrupa’dan Karayoluyla Türkiye’ye Seyahat Edecek Gurbetçilerimizin Dikkatine!
  (8 Temmuz 2014)

  Bilindiği üzere Kapıkule karşısındaki Kapitan Andreevo Gümrük Kapısında inşaat devam etmektedir. Kapitan Andreevo’daki inşaatın özellikle yolcu bölümündeki kısmı büyük oranda tamamlanmış olup, geçen yolcu araçlarına tam kapasite ile hizmet verilebilmektedir.

  Dolayısıyla başta gurbetçilerimiz olmak üzere Avrupa’dan Türkiye’ye karayolu ile seyahat eden yolcularımız Kapitan Andreevo ve Kapıkule Gümrük Kapısını herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadan kullanabilmektedir.

  Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.
  TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

 4. Resmi Yokmahmut seyyar

  s a arkadaslar bulgar gùmrùgùnden yeni gecen arkadaslarimi varmi bulgar tarafi bitirmis mi acaba gùmrùgù yoksa hala isaat devam mi ediyor detay li bi bilgi verirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir