Ana Sayfa » 

Kaynak: TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ WEB Sitesi
  • KAMERA - 2) KAPIKULE YOLCU ÇIKIŞ Canlı (Polis ve Gümrük Peronları Sonrası)

    Kapikule PASS OUT


İPSALA Gümrük Canlı izle      HAMZABEYLİ Gümrük Canlı izle      KAPIKULE Gümrük Canlı izle

DEREKÖY Gümrük Canlı izle PAZARKULE Gümrük Canlı izle


Kapıkule Gümrük Kapısından yurda giren veya yurt dışına çıkacak yolcu araçları ve Tır araçlarının kuş bakışı görüntüleri artık internetten ve akıllı telefonlardan canlı olarak izlenebiliyor.

kapikule-canli-kamera

Kapıkule entering Turkey Customs gate or going abroad means of passenger vehicles and TR bird's eye view images from the internet and can be viewed live from smart phones.Kapıkule Einreise in die Türkei Zoll Tor oder ins Ausland zu gehen bedeutet, von Personenkraftwagen und Perspektive Bilder TR Vogels aus dem Internet und können live auf Smartphones angezeigt werden.Капъкуле въвеждане Турция Митнически врата или пътуване в чужбина означава на пътнически превозни средства и поглед изображения TR птичи от интернет и могат да бъдат гледани на живо от интелигентни телефони.Kapıkule in Turkiet Tull grind eller resa utomlands innebär av personbilar och TR fågelperspektiv bilder från Internet och kan följas i realtid från smarta telefoner.Kapikule invoeren van Turkije de douane poort of naar het buitenland betekent van personenauto's en eye view beelden van internet TR vogel en is live te volgen vanaf smartphones.

Avrupa'dan Türkiye'ye nasıl giriş yapılır?

Edirne Valisi Dursun Ali ŞAHİN KAPIKULE'de.. 27.07.2014

Vali Şahin, tarihinin en yoğun günlerini yaşayan Kapıkule sınır kapısına giderek incelemelerde bulundu.

Edirne Vali Yardımcısı ve Kapıkule Mülki İdare Amiri Nedim Özırmak, Trakya Gümrük ve Ticaret bölge Müdürü Müslüm Yalçın, Edirne Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ'un ve Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Trakya Bölge Koordinatörü Fatih Ot'un da hazır bulunduğu incelemede Kapıkule sınır kapısında yetkililerden bilgi alan Vali Şahin daha sonra sahaya çıkarak, yaz tatillerini geçirmek üzere Türkiye'ye akın eden gurbetçi vatandaşlarla sohbet etti ve istek ve önerilerini dinledi.

Vali Dursun Ali Şahin, "Ramazan bayramı ile yaz tatilini birleştiren gurbetçi vatandaşlarımız yoğun bir şekilde anavatanlarına geliyor. Dünyanın sayılı sınır kapılarından biri olan Kapıkule'de en yoğun günlerinden birini yaşıyor. Bizde bu yoğunlukta giriş ve çıkış yapan gurbetçilerimizin ve tüm vatandaşlarımızın sıkıntı yaşamaması için gerekli önlemleri aldık" dedi.

HAMBURG Havalimanı CANLI

KAPIKULE Sınır Kapısı CANLI Kameralar - WEB Mobese” üzerine 69 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>