WhatsApp bu özelliği kaldırınca milyonlar isyan etti

WhatsApp’ın çevrimiçi ve son görülme özelliğine erişim sağlanamıyor. Kullanıcılar Whatsapp son görülme özelliği kapandı mı? Whatsapp çevrimiçi yazısı neden yok? sorusunun yanıtını araştırıyor. Sosyal medyada gündem olan konu birçok kullanıcı tarafından merak ediliyor. İşte WhatsApp uygulamasında yaşanan sorunun perde arkası..

whatsapp son gorulme cevrimici ozelligi kaldirildi mi? whatsapp guncelleme mi yapti?WhatsApp’ta son görülme ve çevrimiçi özelliğine erişilememesi sosyal medyada gündem oldu. Kullanıcılar WhatsApp uygulamasının yeni bir güncelleme mi yapıldığını yoksa hata sebebiyle bu özelliklere erişilemediğini anlamaya çalışıyor. Türkiye’de 19.30 saatinden itibaren “son görülme” özelliği kullanılamıyor. Ayarlar kısmından son görülme özelliğini değiştirmek isteyen kullanıcılar “ Gizlilik ayarları güncellenemedi, lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası” ile karşılaşıyor. Peki WhatsApp çevrimiçi ve son görülme özelliğini kaldırdı mı? WhatsApp çevrimiçi ve yazıyor özelliği neden çalışmıyor? İşte en çok kullanılan mesajlaşma uygulamasıyla ilgili  yaşanan son gelişmeler ve detaylar...

WHATSAPP GÜNCELLEME Mİ YAPTI?

Dünyanın en fazla kullanılan ve indirilen anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta çevrimiçi, yazıyor ve son görülme özelliklerinin neden kapalı olduğuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Sosyal medyada birçok kullanıcı WhatsApp’ın yeni yaptığı güncellemeyle bu özellikleri değiştirdiğini iddia ediyor. Konuyla ilgili resmi bir açıklama yapıldığında haberimizden ulaşabilirsiniz.

WhatsApp'tan aşırı kullanım kısıtlaması

AVRUPA GENELİNDE ERİŞİM SIKINTISI VAR!

Erişim sorununu gösteren dijital uygulama  haritasına  göre  WhatsApp Avrupa genelinde kullanıcılarda bu sorun yaşıyor. Dünya üzerinde 2 milyardan fazla kullanıcı olan WhatsApp’ın konuyla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

SOSYAL MEDYADA  KULLANICILAR BİNLERCE YORUM YAPTI!

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ta son görülme, çevrimiçi ve yazıyor özelliklerine erişim yapılamamasının ardından binlerce kullanıcı sosyal medya üzerinden WhatsApp'a seslendi. İşte kullanıcıların attığı bazı yorumlar;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir