Teröriste silah, bize taziye gönderen ikiyüzlüler

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Terör örgütlerine silah, bize taziye mesajı gönderenlerin ikiyüzlülüğü son bulmalı.."

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Ankara'daki terör saldırısına ilişkin, "Hiç bir terörist saldırı Türkiye'ye istikamet çizemez, terörle mücadele azmimizi kıramaz. Terör örgütlerine silah, bize taziye mesajı gönderenlerin ikiyüzlülüğü son bulmalı. Kandil Ankara saldırısını savunmuş, PYD ise üstlenmemiş. Bunlar hem terörist, hem yalancı" dedi.

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Twıtter adresinden Ankara'daki terör saldırısına ilişkin, "Şehitlerimize rahmet, teröristlere lanet... Hiç bir terörist saldırı Türkiye'ye istikamet çizemez, terörle mücadele azmimizi kıramaz. Türkiye Cumhuriyeti, devleti ve milletiyle, birlik ve bütünlük içinde bu saldırıları göğüsleyecek ve gereken tavrı ortaya koyacaktır. Terör örgütlerine silah, bize taziye mesajı gönderenlerin ikiyüzlülüğü son bulmalı. Teröre karşı net tavır ve samimi dayanışma bekliyoruz. Kandil Ankara saldırısını savunmuş, PYD ise üstlenmemiş. Bunlar hem terörist, hem yalancı..." ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir