Terörist Demirtaş, seçimi görüce BARIŞ GÜVERCİNİ oldu

Selahattin Demirtaş, iki yüzlü ve yalancı bir teröristtir. Demirtaş'ın daha önce silahlanma çağrıları yaptığını defalarca duyduk. Seçim tarihi belli olunca hemen barış güvercini moduna geçen Demirtaş, yine kürtleri kandırma moduna girdi..

Yeni Şafak yazarı Tamer Korkmaz'ın köşe yazısı:

korkmaz: demirtas bir piyondurTekrar seçimin tarihi belli olunca, hiç vakit kaybetmeksizin “Barış Güvercini” maskesini taktı; “PKK'nın ama demeden eylemlerini durdurması lazım” diye konuştu. Buraya dikkat; bunları Diyarbakır'da değil de İzmir'de söylüyor!

Suruç'ta patlatılan kontra bombanın hemen ardından “silahlanma” çağrısı yapan kendisidir.

Şimdilerde, hedeflediği seçmen kitlesinin gözlerini bir kere daha bağlamak istiyor:
-Bir defa daha barajı geçmeleri gerekecek, ya!

"DEMİRTAŞ BİR PİYONDUR"

HDP Eş Genel Piyonu Demirtaş'ın “iyi hal kâğıdı” yok.
Bu zamana kadar asla dürüst ve samimi olmadı.
Sırtını PKK'nın silahlarına dayamış; “barış” tiyatrosunda oynuyor.
PKK terörünü hiçbir zaman kınamadı. Can-ı gönülden destekledi.
Terör örgütünün mütemmim cüzüdür.

DERİN PATRONLARDAN YARDIM İSTEDİLER

Siyasi parti rolü yapan HDP, terör örgütünün elinde pek kullanışlı bir oyuncaktır.
Son operasyonlarda şimdiye kadar olmadığı seviyede ağır zayiat verdikleri için pabucun pahalı olduğunu anladılar; kısa bir süre önce Mister Demirtaş'ı Brüksel'e gönderdiler. AB ve ABD makamlarından acilen yardım istediler! Can havliyle koştukları; amirleridir, derin patronlarıdır.

"HDP DE SİLAH BIRAKMIYOR"

Demirtaş, sistematik “terör siyaseti” uygularken; duruma göre, mesela ufukta seçim sandığı göründüğünde sahne alıyor, “barış sevdalısı cici çocuk” pozlarında saz çalmaya başlıyor.

O “Barış Havarisi” takılırken, partisinin belediyeleri ne mi yapıyor? PKK'ya bomba taşıyorlar!

Van Büyükşehir Belediyesi'ne ait bir kamyonda yirmi altı adet patlayıcı ele geçiriliyor; içinde bomba düzeneği bulunan kamyonetin de Suruç Belediyesi tarafından kiralandığı ortaya çıkıyor! Yani? Sadece PKK değil, HDP de silah bırakmıyor.

HDP BÜTÜN HÜCRELERİYLE TERÖR PARTİSİDİR

7 Haziran öncesinde, Paralel örgüt mensubu ağabeylerin ve ablaların “kapı kapı dolaşıp” oy istedikleri HDP işte budur. Paralel Medya'nın ve Doğan Medyası'nın “canla başla desteklediği” HDP mi, bütün hücreleriyle bir terör partisidir.

HDP'nin Doğu ve Güneydoğu'daki kolu olan DBP'nin eş genel başkanlığına yeniden seçilen Emine Ayna “Biz özerklik için silahlı mücadele veren partiyiz” diyerek, terör örgütünün nesi olduklarını itiraf etti.

“Özerklik!” veya “Özyönetim!” ilan eden Hakkâri ile Diyarbakır'ın Silvan ve Sur belediye başkanları tutuklandı: “Madem öyle, işte böyle!” PKK terör örgütünün candan destekçisi Kan” Dündar'ın kulakları çınlamış mıdır, acaba?

MANŞET KARDEŞLİĞİ

Candaş Cumhuriyet, dünkü sürmanşetiyle; şehit Yüzbaşı Ali Alkan'ın Osmaniye'deki cenazesinde “Çözüm diyenler şimdi ne oldu da, sonuna kadar savaş diyor?” diye bağıran Yarbay ağabeyinin işbu sözlerini öne çıkarmıştı!

Paralel'in yavru gazetelerinden birisinde “Şehidimin katili kim?” manşeti; PKK uzantısı Özgür Gündem'de ise “Saray'ın savaşına Yarbay isyanı” başlığı dikkat çekiyordu!
Tam manasıyla “optik çarpıtma” yapan medya korosuna; Aydın Doğan'ın Posta'sıyla, İsrail'in Sözcü'sü de katılmıştı…

PKK'YA TERÖRİST DİYEMİYORLAR

Ezcümle, HDP-PKK destekçisi medyanın alayı “Manşet Yoldaşlığı” sergilediler.

Suruç'taki saldırının hemen ardından terör eylemlerine yeniden başlayıp çözüm sürecini sonlandıran, askerlerimizi ve polislerimizi şehit eden katiller sürüsü PKK'dır.
“Katil kim?” diye sorarak akıllarınca Saray'ı ima edenler; PKK'lılara terörist de diyemiyorlar, katil de! Kimlerin safında oldukları ayan beyan ortadadır.

Suruç'tan 9 gün önce 11 Temmuz'da ateşkesin bittiğini açıklayan KCK'dır!
20 Temmuz'dan itibaren de terör saldırılarını başlatan PKK'ya; “üç yıldır çözüm diyenler” yani devlet veya hükümet sessiz mi kalacaktı?

BAĞIMSIZ TÜRKİYE'YE SAVAŞ AÇTILAR

Bağımsız Türkiye'ye savaş açanlara anladıkları dilden cevap veriliyor. Bu esaslı karşılıktan dolayı rahatsız olanlar, paniğe kapılanlar şimdi de Yarbay Mehmet Alkan'ın sözlerine sarıldılar.

PKK'lıları pamuklara sarıp; katillere ve teröristlere “hak ettikleri karşılığı verenleri” hedef tahtasına yerleştiriyorlar!

"ÇÖZÜM DEVİREN PKK'LI KATİLLERDİR"

Şehit yüzbaşımıza Allah'tan rahmet; ailesine ve yarbay ağabeyine sabırlar diliyoruz.
Gayet tabii, Yarbay'ın büyük bir acıyı yaşarken böylesine konuştuğu söylenebilir.
Yarbay Alkan'ın acısını paylaşıyoruz; ne var ki, cenazede sarf ettiği sözleri kabullenmek kesinlikle mümkün değildir.

Çözüm masasını deviren; PKK'lı katillerdir, teröristlerdir:
Onlara gerekli karşılığı verenler, vermeye devam edenler değil!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir