Şimşek: Bunlar geçici istikrar devam edecek

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Siyasi motivasyonla yapılan operasyonların mutlaka bir miktar yansıması olabilir ancak bunlar geçici. Kamuoyu yoklamaları, siyasi istikrarın devam edeceğini, bu anlamda AK Parti ve AK Parti hükümetlerine çok güçlü desteğin devam edeceğini gösteriyor" dedi.

simsek: bunlar gecici istikrar devam edecek

Şimşek, bir dizi programlara katılmak için geldiği Afyonkarahisar'da, beraberinde Vali İrfan Balkanlıoğlu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Zeybek ile esnaf ziyaretinde bulundu.

Şimşek, Afyonkarahisar'a özgü olan "Afyon Ekmeği"nin satıldığı stantlara uğrayarak, ekmek satın aldı. Bir tatlıcı da gördüğü halka tatlıları basın mensuplarına ve beraberindekilere ikram eden Şimşek, bu tatlıları çok beğendiğini, çocukken sürekli satın aldığını anlattı.

Yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet eden Şimşek, onların sorunlarını dinledi.

Beyaz eşya satışı yapan bir bayiyi ziyaret eden Şimşek, yaptığı konuşmada, şunları kaydetti:

"Siyasi motivasyonla yapılan operasyonların mutlaka bir miktar yansıması olabilir ancak bunlar geçici. Kamuoyu yoklamaları, siyasi istik devam edeceğini, bu anlamda AK Parti ve AK Parti hükümetlerine çok güçlü desteğin devam edeceğini gösteriyor. O nedenle inşallah, mart sonu itibariyle varsa bir belirsizlik tamamen ortadan kalkar" ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir