Samsung Galaxy serisi model yeniliyor!

Samsung S4 ile düşündüğü satış rakamına ulaşamayınca gözler Galaxy Note 3'e çevrildi.

Samsung Galaxy serisi model yeniliyor!Samsung galaxy note 3 yeni tasarımıyla kendini yenilemeye çalışıyor. Samsung S4 ile düşündüğü satış rakamına ulaşamayan ürün Note 3 yeni projesiyle kullanıcılara ulaşma çalışmalarına devam ediyor. 

Galaxy Note 3 'te diğer ürünlere göre farklılık ve gelişmiş özellikler fazla bulunmakta. Samsung'un yeni akıllı tablet melezi Galaxy Note 3 için iddialar gelmeye devam ediyor.

Galaxy S4 satışlarının başarılı ama tahmin edilenden daha düşük olduğu gerçeğiyle dersine daha iyi çalışan Samsung, Galaxy Note 3'te kendini yenilemeyi planlıyor.

EKRANI 5.7 İNÇ OLACAK

Ekranı çok daha fazla büyütmeme kararı alan Samsung'un, hem prototipleri kullananlardan hem de büyük ekranlı telefonların çok fazla satış rakamı elde etmemesinden dolayı, Galaxy Note 3'ün ekranını 5.7 inç seviyesinde tutacak. 

Patenti alınan tasarımın alt kısmında bulunan S-Pen kalem yeri, cihazın Galaxy Note ailesinden olacağını doğrular nitelikte. Samsung normalde sadece Note ailesinde S-Pen kullanıyor. Bu tasarımın Galaxy Note 3 modelinde karşımıza çıkacağı belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir