RTÜK'ten dev satış

RTÜK İstanbul Beykoz Kanlıca'da bulunan iki adet dairesini tekrar açık artırma yoluyla satışa çıkıyor.

rtuk'ten dev satisBoğaz'a bakan lüks konutların toplam muhammen bedeli 5.6 milyon TL olarak belirlendi. RTÜK'ün söz konusu satışı için düzenlenecek açık artırmaya herkes katılabilir. İhalede sansür yok!

Hürriyet'in haberine göre, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun (RTÜK) İstanbul Beykoz, Kanlıca’da iki adet lüks daire satacak. Gayrimenkuller kapalı teklif usulü artırma suretiyle elden çıkarılacak.

Konutlar için gereken muhammen bedel toplamda 5.6 milyon TL olarak belirlendi. Söz konusu konutlar Beykoz Halide Edip Adıvar Caddesi, Kartal Yuvası Apartmanı, Numara 52 adresindeki 3 ve 4 numaralı 2 (iki) adet konutu kapsıyor. Bu konutlardan daire 3’te bulunanı 3+1, daire 4’te bulunan ise 4+1 olarak biliniyor. Konutların boğaz mazarası da var. İhaleye katılmak için geçici teminat bedeli 84 bin TL olarak belirlenmiş.

Konutların satış ihalesi 22 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek. Söz konusu iki daire geçen sene de 1 milyon 958 bin TL muhammen bedel ile satışa çıkarılmıştı. İki dairenin büyüklüğü de 178 metrekare.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir