PS4 için iOS ve Android uygulaması sunuldu

Sony, Avrupa’da bu ay sonunda, Türkiye’de ise 13 Aralıkta satışa sunulacak PlayStation 4 öncesinde iOS ve Android uygulaması sundu.

PS4 için iOS ve Android uygulaması sunuldu

PS4 promosyon çalışmalarına son hız devam eden Sony, yeni nesil oyun konsolu için mobil uygulama sundu.PlasyStation App, kullanıcılara mobil cihazlarından PlayStation Network’e bağlanma fırsatı veriyor. Uygulama sayesinde bilgisayarınızdan uzak olsanız bile arkadaşlarınızı hangi oyunu oynadığını görebilecek, onlarla chat yapabilecek ve size gönderilen mesajları, oyun alarmlarını ve davetleri görebileceksiniz.

Uygulama aracılığıyla PlasyStation mağazasına giderek, oyun satın alabilecek, PS4 cihazınıza eklenti yükleyebileceksiniz.

PlasyStation App, mobil cihazınızı klavye gibi kullanarak PS sistem kılavuzlarına ve resmi PS blog sayfasına erişim sağlamanıza da izin verecek.Uygulamayı iPhone, iPad veya iPod Touch’tan kullanmak için iOS 6.0 veya üzerine; Android cihazlarda kullanmak için Android 4.0 ve üzerine ihtiyacınız var. PS4’ün Türkiye’deki satış fiyatının 1400 TL olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir