Ne kazanacağın gökyüzünde yazıyor

Hindistan'da hisse senedi seçicileri nereden para kazanacaklarını astroloji ve numerolojiye bakarak belirliyorlar. Astrolojiye dayanarak hisse senedi tahmini yapan sitelerin ziyaretçi sayısı her geçen gün artıyor.

ne kazanacagin gokyuzunde yaziyorYatırımcıların çoğu, en iyi hisse senedi yatırımlarını yapmak için, şirket prensiplerini inceliyorlar, hesap çizelgeleri analiz ediyorlar veya karmaşık algoritmalara inanıyorlar. Fakat Hindistan'da işler biraz daha farklı işliyor. Ülkede hisse senedi seçicileri nereden para kazanacaklarını astroloji ve numerolojiye bakarak belirliyorlar.

Hindistan'da Astrostocktips.in, Ganeshaspeaks.com ve Astromoneyguru.com gibi çeşitli internet sitelerinden ülkelerin astrolojilerine bakılabiliyor. Bu sitelere para vermek suretiyle üye olduğunuz taktirde, cep telefonlarınıza gezegenlerin hareketine göre hangi sektörlerin veya hisse senetlerinin çıkış yapacağına dair veya özel isteklere yönelik bilgiler günlük olarak ulaşıyor.

Finans sektörü için tahminlerde bulunan AskGanesha.com baş astrologu Abhishek Dhawen, site aracılığı ile hayat, sağlık ve aşk gibi konularda da tavsiyelerde bulunuyor. Dhawen '' Her geçen gün bir öncekine göre, daha çok kişi internet sitemizi ziyaret ediyor'' diyor.

Öte yandan şaşırtıcı olmamakla birlikte, Hindistan'daki hisse senedi piyasaları düzenleyicileri astrolojiye güvenerek yatırım yapmanın sağlıklı olmadığını, bunu onaylamadıklarını söylüyorlar.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *