MHP'de çözülme devam ediyor.. bir istifa daha geldi..

Çözülmenin sürdüğü MHP'de bir istifa haberi daha geldi.. MHP Ferizli İlçe Başkanı Zekeriya Karadeniz, görevinden istifa etti.

mhp ilce baskani istifa etti!

Karadeniz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, milletvekili seçim sonuçlarının hayırlı olması dileğinde bulunarak, Ferizli'de 7 Haziran seçimlerinde aldıkları 2 bin 967 oyun, 1 Kasım'da bin 984'e düşmesinden dolayı kendilerini başarısız gördüklerini belirtti.

Zekeriya Karadeniz, "TBMM'de hainlerin ve PKK destekçisi olan HDP'nin milletvekilliği sıralamasında altında olmak, bir ülkücü Türk vatandaşı olarak boyumuzu aşağıya bükmüştür, onurumuz incinmiştir" diye konuştu. Karadeniz, "2014 Aralık ayında MHP Ferizli İlçe Başkanlığı'na seçildim ve ilçe başkanlığımdan istifa ediyorum" dedi.

İLK İSTİFA ÇANAKKALE'DEN

MHP'den ilk olarak 1 Kasım akşamı Çanakkale İl Başkanı İsmet Balkan istifa etmişti. Çanakkale'de oyları eriyen MHP 7 Haziran'da çıkardığı 1 vekili de kaybederek 1 Kasım'da hiç vekil çıkaramamıştı.

2 İSTİFA DA DÜN GELMİŞTİ...

Dün ise iki istifa haberi gelmişti.. MHP Erzurum Narman İlçe Başkanı Seyfullah Kılıç ve Balıkesir'in merkez Karesi İlçesi'ndeki MHP İlçe Başkanı İsmail Yenal, görevlerinden istifa ettiklerini açıklamıştı.

EKONOBIL.COM derki;

"1 KASIM'da MECLİS'e giren MHP'li 40 milletvekili, eğer gerçekten VATANSEVER ve MİLLİYETÇİ iseler ve BU ÜLKEYİ SEVDİKLERİNİ iddia ediyorlarsa, MİLLİYETÇİLİĞİ tartışılmaz olan AK PARTİ'ye DERHAL katılmalıdırlar..

Yıllarca sağ oyları bölüp bu ilkeye yazık etmekten artık vazgeçme zamanıdır... Gelin desteklerinizle birlik olup ANAYASAMIZI birlikte hazırlayalım... Teröristlerin meclise girmesine engel olalım.

BAHÇELİ liderliğinde 14 seçimi kaybeden MHP'de, ülkücü gençliğin boynunu bükük bırakan ve ülkücü felsefeyle hiç bir ilgisi kalmamış olan MHP artık bitişin başlangıcındadır..

Devlet Bahçeli, 7 Haziran'da mecliste oturduğu turuncu koltuğu, 1 KASIM sonrasında ne yazık ki Terör destekçisi Selahattin Demirtaş'a terketmiş bulunmaktadır..

Meclise zar zor girmeyi başaran OKTAY VURAL ve DEVLET BAHÇELİ'den kurtulmanın tek yolu, topluca ve cesaretle ve acil olarak AK PARTİ'ye katılmak için adım atmak olacaktır.

Davutoğlu'nun hükümet listesi henüz netleşmeden çabuk hareket edilirse, 7 Haziran'da kaçmış olan iktidar fırsatı belki bir kaç bakanlık alınarak yakalanma ihtimali bie sökonusu olabilir.."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir