Kılıçdaroğlu'na yumurtalı protesto

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik Ankara Kocatepe Camii'ndeki 2 şehidin cenaze töreninde yumurtalı protesto yapıldı.

yumurtali-protesto

Yumurtalı protestoyla ilgili bir kişi gözaltına alındı.

Van’ın Gürpınar İlçesi'nde PKK ile çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş 37 yaşındaki Özgür Kara ve Mardin’in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin el yapımı patlayıcıyı uzaktan kumandayla infilak ettirmeleri sonucu şehit olan askerlerden Piyade Astsubay Üstçavuş Erhan Yıldırım Ankara Kocatepe Camisinden son yolculuklarına uğurlandılar.  

Cenaze törenine katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na kalabalık arasından yumurtalı saldırı yapıldı. Saldırı düzenleyen kişi, attığı yumurtalardan birini Kılıçdaroğlu'nun TAM KAFASINA İSABET ettirebildiği bildiriliyor. 

Kılıçdaroğlu saldırı sonrası, "Kimse bizi şehit cenazelerine gitmekten alıkoyamaz" dedi.

Yumurtalı saldırıyla ilgili bir kişi gözaltına alındı.

3 thoughts on “Kılıçdaroğlu'na yumurtalı protesto

 1. Resmi YokBÜŞRA KAHRAMAN

  KÜFÜRBAZ Kılıçdaroğluna SAYIN diyen diller kurusun.

  Kılıçdaroğlu şehit cenazelernde İSTENMEYEN ADAM’dır..

  Deniz Gezmiş’in idamına el kaldıran partisi için OY devşirmek üzere Deniz Gezmiş’in mezazına çiçek koyduğu gibi, şehit cenazeleri ve taziyelerini de Oy için duygu sömürüsü olarak kullanmaktadırr. Geçmişi KAN ile dolu CHP’nin başındaki KÜFÜRBAZ ve KABA şahıstır Kılıçdaroğlu.

  DHKP-C teröristlerinin sembolü olan TERÖRİST MARŞINI söyleyerek yürüyüşler yapan ve TERÖRE karşı koymayan insanların alay edercesine bir de şehit cenazelerine ve taziyelerine katılmasını halk olarak asla tasvip etmiyoruz.

  CHP’nin milletvekilleri terörist cenazelerine katılıyor, APO bayrağı altında yürüyüş ve konuşma yapıyorlar ve PKK cenazelerine katılıyorlar, Asker ve polis yargılansın diyebiliyorlar. TBMM’de terör yanlılarının yargılanmaması için oy kullanıyorlar. Bu partinin başında ise hiç de SAYIN sayılamayacak ahlak yoksunu KILIÇDAROĞLU var..

  Kafasına YUMURTA atıldığına dua etsin. Bu millet onun kafasına daha çok şeyler atar, çünkü bu millet aptal değil.

  — Dedesi Osmanlı döneminde devlete başkaldıran bir EŞKİYA,
  — Babası rüşvetçi,
  — Yeğeni tecavüzcü,
  — Amcaoğlusu PKK’lı terörist,
  — Kızı residans kraliçesi,
  — Oğlu asker kaçağı,
  — Kendisi SSK hortumcusu

  olan ve KÜFÜRLERDEN medet uman bir kişidir Kılıçdaroğlu..

  AK Partili Burhan Kuzu’ya yumurta atıldığında CHP’liler DEMOKRASİNİN GÜZELLİĞİ diyorlardı. Demekk ki neymiş? YUMURTA DEMOKRASİNİN GÜZELLİĞİ imiş…

  Reply
 2. Resmi Yokhamii

  YAZIKLAR OLSUN!
  Şehit edilen iki vatan evladının Kocatepe camiinde kılınan cenaze namazına katılmak için son görevini yapmaya giden Ana muhalefet Lideri Sayın Kılıçdaroğlu’na yapılan yumurtalı saldırıyı yapanı lanetliyorum. Şehit cenazesinde asla yapılmaması gereken bu olumsuz davranış-protesto-yumurtalı saldırıyı yapan kişinin ya aklı yok, ya aklını kiraya vermiş! Nezaketen ve insanlık görevini yapmak için şehitlerin cenaze merasimine katılan Sayın Kılıçdaroğlu gelmese niye gelmiyor, şehitlere saygısı yok mu ? deniliyor. Oysaki Demokrasilerin vazgeçilmez unsuru siyasi partilerden Ana Muhalefet Partisi CHP’nin Lideri Sayın Kılıçdaroğlu, şehidimize son görevini yapmaya gelmiş ancak hiç hoş olmayan bir protesto ile karşılaşmıştır. Cenaze merasiminde yapılan bu saldırıyla şehitlerimize,şehit yakınlarına ve cenaze namazına katılan cemaate karşı çok büyük saygısızlık yaparak “yuh” sesleriyle protesto edenler arasından yumurtayı fırlatan her kim veya arkasında kimler varsa mutlaka devletin Emniyet Güçleri ortaya çıkarmalıdır. Doğrusu ben de merak ediyorum. Bu saldırıyı yapan ve yaptıranlara yazıklar olsun…

  Reply
  1. Resmi Yokhamii

   Birileri çıkmış ahkam kesiyor. Din tüccarlığına soyunan insanlar arasına bir bayanın da katılmış olmasından son derece hicap duyuyorum. Kelime-i şehadet getiren her insan müslümandır. Bayan, Sayın Kılıçdaroğlu’nun müslüman olarak kabul etmiyor veya görmüyor mu? Onun için mi bir şehit cenazesine katılmasını hazmedemiyor? Oysa ki bu ülkede yaşayan ve milyonlarca insanın oyunu almış ana muhalefet partisi Lideri Sayın Kılıçdaroğlu’nu karşı bayan Büşra’nın kin ve nefret yüklü duygularını anlamakta güçlük çekiyorum. Sanırım Büşra hanım da müslüman’dır. Müslüman hanıma hoşgörü,olgun ve objektif düşünmek yaraşır, öyle değil mi? Müslüman hanıma gıybet, dedikodu ve bir takım ithamlarda bulunmak asla yakışmaz.. Sayın Milletvekilimiz Burhan Kuzu’ya yapılan yumurtalı saldırıyı da yapanları da lanetliyorum. Ben sadece şunun bilinmesini isterim. Din hiç kimsenin tekelinde değildir. Sayın Kılıçdaroğlu veya bir başkasının şehit cenazesine katılmasını istemeyen din tüccarlarını Yüce Allah(c.c.)’a havale ediyor ve onları ıslah etmesini ve hidayete eriştirmesini diliyorum. Bence de din tüccarlarının kalemleri kırılsın, dilleri kurusun…

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *