Kaset sapığı 2 paralel başkana soruşturma başlatıldı

Fethullahçı Terör Örgütü kapsamında Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkanı Mustafa Yeşil hakkında soruşturma başlatıldı.

yesil'e kaset soku! sorusturma baslatildi

Latif Erdoğan'ın AHaber'de yaptığı açıklamanın yankıları sürüyor. Latif Erdoğan'ın "Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkanı Mustafa Yeşil bana Meral Akşener hakkında kurgu-iftira kaseti izlettirmek istedi, ben tepki gösterdim ve izlemek istemedim" şeklindeki açıklamasından sonra Savcılar harekete geçti. Mustafa Yeşil hakkında soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Latif Erdoğan'ın açıklamasından sonra iddiaları reddetmeyen ve hakaret etmeyi tercih eden Mustafa Yeşil sosyal medyada büyük tepki toplamıştı.

GAZETECİLER VE YAZARLAR VAKFI BAŞKANLARI MERCEK ALTINDA!

Mustafa Yeşil hakkında bu iddialar akıllara Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı eski Başkanı Harun Tokak hakkındaki iddiaları da akıllara getirdi. Yeni Akit Gazetesi yazarı Hasan Karakaya geçtiğimiz Şubat ayında kaleme aldığı bir yazıda Harun Tokak'ın kendisini arayarak Nuh Mete Yüksel hakkında bir seks kasetinin yayınlanmasını istediğini iddia etmişti.

Bu görüntüleri Yeni Akit'te yayınlanmayınca kaset Hürriyet'e servis edilmiş ve iki gün gazetenin manşetine taşınarak Nuh Mete Yüksel'in meslek hayatı bitirilmişti.

Savcılar şimdi Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı etrafında dolaşan seks kasetlerini ve vakfın eski başkanları Mustafa Yeşil ve Harun Tokak hakkında iddiaları araştırıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *