Hakan Fidan'ın dönüşüne kudurmuş gibi saldırdılar

Hakan Fidan'ın yeniden MİT Müsteşarı olarak atanması paralel yapıyı çılgına çevirdi.

hakan fidan geri dondu, paraleller kuplere bindiHakan Fidan'ın milletvekilliği aday adaylığını geri çekip yeniden MİT Müsteşarı olarak atanması paralel örgütü  ve muhalefeti çılgına çevirdi.

Twitter'da paralel yapının güdümünde hareket eden bazı gazeteciler, oldukça saygısız ve seviyesiz ifadelerle hakaretler yağdırırken, yine paralel yapının internet siteleri de rahatsızlıklarını gizleyemiyorlar.

Zaman Gazetesi ve Samanyolu TV'nin internet siteleri, kanunen hiçbir engel bulunmadığı halde, Fidan'la ilgili yeni durumu, muhalefetin sarfettiği "skandal, rezalet" gibi sözcükleri manşete çekerek duyurdu.

PARALEL'İN HAKAN FİDAN ALERJİSİ

Paralel yapı, 7 Şubat 2012'de, Erdoğan'ın ameliyat masasına yattığını düşünerek, Hakan Fidan'ı tutuklamaya çalışmış, ancak işler istedikleri gibi gitmemiş, kurdukları hain tuzak ellerinde patlamıştı.

DOĞAN MEDYASI ve SOSYAL MEDYADA DA TARTIŞILDI

Hürriyet, Radikal ve CNNTürk, Fidan'ın göreve gelmesinin CHP'lilere dayandırdığı bilgilere göre 'imkansız' olduğu yorumlarını haberlerine taşıdılar..

Hükümet karşıtı birçok gazeteci ve yazar da Fidan'ın MİT'in başına tekrar geçmesini 'skandal' olarak yorumlayan tweetler attı.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *