Dirilişin HALİME'si konuştu: "Eşim ve ailem için her şeyi göze alırım"

Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul'un eşi Halime Hatun karakterini mükemmel bir başarıya imza atarak canlandıran Esra Bilgiç, eşi Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre hakkında "Başarılı bir furbolcuyla evli olmak benim için bir gurur, Allah nasip ederse biz de çocuk sahibi olmak istiyoruz" dedi.

Reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un Halime Sultan'ı Esra Bilgiç Töre, verdiği bir röportajda geçtiğimiz yıl evlendiği Gökhan Töre hakkında samimi açıklamalar yaptı.

Esra Bilgiç, "Allah herkese sevdiği insanla olmayı nasip etsin. Büyük bir şans çok severken, sevilmek. Hayatınızı birlikte geçireceğinize ve birbirinizi hep çok seveceğinize söz veriyorsunuz. Mutluyum."

"PARA AMAÇ DEĞİL, ARAÇTIR"

"Ailemin ve eşimin hayattaki en büyük şanslarım olduğuna inanıyorum. Aile değeri her şeyden üstündür. Benim için saygı ve sevgi dünyada ve tabiatta var olan her varlığa gösterilmesi gereken değerlerdir. Para insanlar için bir amaç değil, ulaşmak istedikleri şeyler için bir araçtır düşüncesindeyim."

"EŞİM VE AİLEM İÇİN HER ŞEYİ GÖZE ALIRIM"

Konuşurken mutluluğu yüzüne yansıyan başarılı oyuncu Esra Bilgiç: "Eşim ve ailem için her şeyi göze alırım. Herkesin benim sahip olduğum gibi bir dostu olmalı. Mutluluğuma yürekten sevinen üzüntüme en derinden üzülen arkadaşlarım var. Sabırlı olmaya çalışıyorum, daha doğrusu sabrı öğreniyorum." diye konuştu.

Diriliş Ertuğrul dizisinin müdavimi olan seyirciler, özellikle bu dizinin, oyuncuların manevi yönleri üzerinde çok olumlu etkileti oluşturduğunu ve dizideki bu güzel hasletlerin, oyuncuların özel hayatlarına da yansıdığını aile - sadakat - sevgi - saygı - tarih bilinci gibi konularda etkilendikleri konusunda ortak görüşe sahip olmuşlardır.

Diriliş Ertuğrul izleyicisi çok kızacak

Ertuğrul dizisini izleyenlerin, dizi hakkında bazı eleştirileri de oluyor. Bunlardan bazıları şöyle:

  • Seslendirme bazen fısıltı şeklinde yapılıyor ve kim, kime ne dedi anlaşılmıyor,
  • Dizi oyuncuları yaralanırken hep kılıç, hançer veya ok yaralarını KALBE alıyorlar ancak ölmüyorlar ve hep iyileşiyorlar.
  • 3 - 5 kişi kılıçla savaşırken 40 - 50 kişiyi yok edebiliyorlar..

Her şeye rağmen Diriliş Ertuğrul dizisi, izleyenler tarafından muhteşem olarak bulunuyor. Tüm oyuncuları tebrik ediyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *