Beyaz eşyalara internet ile kumanda dönemi

Hoover, ilk tam Wi-Fi donanımlı beyaz eşya serisi Wizard ile Türkiye`de bir ilke imza attı. Wizard serisi ile kullanıcılar, çamaşır ve bulaşık makinalarını, fırınlarını, davlumbazlarını, ocaklarını ve buzdolaplarını uzaktan kontrol edebilecek.

beyaz esyada wi-fi donemi

Ofisinizde çalışırken fırını önceden ısıtmak, köpeğinizi dolaştırırken çamaşır makinasını çalıştırmak, spor salonundayken bulaşıkları yıkamak Hoover’in Wizard serisi ile artık mümkün.

70 yıldır ürünleri ile Avrupalı kadınların hayatını kolaylaştıran Hoover, yeni Wizard serisi ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Hoover’in Wizard ürün serisinde, uzaktan kontrol edebilen ilk tam Wi-Fi bağlantılı çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz ve buzdolabı bulunuyor. Hoover’in yeni serisi ile cihazları kontrol etmek için artık evde olmaya gerek yok.

CEPTEN ÇAMAŞIR MAKİNESİNE BAĞLANIN

Devrim niteliğindeki Hoover Wizard Ürün Serisi’nin Wi-Fi uygulaması; Windows dizüstü/masaüstü bilgisayarlarda, 4.0 sonrası Google Play, Android cihazlarda veya iOS 7 ve sonrası Apple cihazlarda kullanılabiliyor. Uygulama ile kullanıcılar, dışarıdayken evlerindeki cihazların durumunu kontrol edip görüntüleyebilmenin yanı sıra enerji tüketimini izliyor,  favori programlara erişebiliyor. Yüksek kapasiteli cihazlarda Avrupa’da lider konumdaki Hoover’in Wizard serisi’nde bulunan ilk tam Wi-Fi bağlantılı çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz ve buzdolabı ailelerin kurtarıcısı olacak.

Candy ve Hoover olmak üzere 2 uluslararası markanın yanısıra, Rosieres (Fransa), Iberna (İtalya), Jinling (Çin), Otsein (İspanya), Süsler (Türkiye), Vyatka (Rusya), Zerowatt (İtalya) olmak üzere 7 ulusal markaya sahip olan Candy Group, Türkiye’deki faaliyetlerini Candy Hoover Euroasia şirketi ile yürütmektedir. 2007 yılı başında Candy Group; Süsler markasının sahibi olan Doruk Ev Gereçleri’ni satın alarak Türkiye’deki üretim tesisi grubun Avrupa`daki yeni fırın ve ocak grubu üretim üssü haline dönüştürülmüştür.

Candy Hoover Group 2009 yılında bir diğer önemli yatırım kararı alarak kurutma makinesi fabrikasını İngiltere’den Türkiye’ye taşımış yine Eskişehir`de grup içi şirketlere üretim yapan bir kurutma makineleri üretim üssü kurulmuştur.

Candy Group bu iki önemli girişimi ile Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi`nde 56.000m2`lik kapalı alana yayılan, toplam 80.000 metrekare`lik dev tesislerinde 560 çalışanı ve 300 servis merkezi ile hizmet vermekte ve Türkiye`ye yeni bir istihdam sahası kazandırarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Candy Group tarafından Eskişehir’deki üretim tesislerinde üretilen ürünler iç piyasanın yanı sıra dünya pazarlarına gönderilmektedir.

Candy Group Hoover Türkiye’de çok geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Solo Ürünler, Ankastre Ürünler, Küçük Ev Aletleri olmak üzere 3 ana grup içinde yer alan Hoover ürünleri, yenilikçilik, çevreye duyarlılık fonksiyonel tasarım, enerji tasarrufu ve fiyat-değer oranı açısından tüketiciye büyük avantajlar sunmaktadır.

Ar-Ge çalışmalarında enerji tasarrufu sağlayan, çevre dostu ürünler sınıfına ağırlık veren Candy Group,uzun yıllardır çevreye duyarlılık konusunda önemli yatırımlar yapmaktadır. Özellikle 2010’lu yılların başından beri ürün tasarım yatırımlarını doğaya dost malzemeler seçme anlayışına bağlı kalarak, ham maddeden başlayarak ürünün geri dönüşümüne kadar her safhasında çevreye duyarlı ve doğaya minimum karbon izi bırakan ürünler ile desteklemektedir. Candy Group çevre konusundaki çalışmaları sonucu, İngiliz menşeli Green Ray firmasından doğayla dost ürünler ürettiğini onaylayan belgeyi alan az sayıda kuruluştan biridir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir