Asus'tan kelepir 'Ultrabook'!

Ürettiği yüksek performanslı Ultrabooklarla dikkatleri üzerine çeken Asus, aile kullanımı için daha iyi bir model hazırladı.

Asus'tan kelepir 'Ultrabook'!Son dönemde piyasaya sürdüğü, özellikle de oyuncular için çıkarttığı özel seri ile MSI'a kafa tutan dizüstü bilgisayar da üreten Asus bir kez daha karşımızda. 

Ürettiği anakartlar ile bolca tercih edilen marka, ısınma konusunda sıkıntı yaşayan bazı dizüstü bilgisayarlardan ders almış olarak, bu sefer farklı bir ultrabook sunuyor bizlere.

Özellikle de geniş ailelerin genel kullanımı için tercih edebileceği X102BA kod adlı ürün, VivoBook serisine dahil olarak satışa sunulacak.

SweClockers'ın verdiği bilgilere göre yeni VivoBook, Windows 8 işletim sistemi ile yüklü gelebilirmiş. 1GHz – çift çekirdek AMD A4-1200 işlemci, Radeon HD 8180 bütünleşik ekran kartı yongası, 2GB RAM ve 320GB hard disk'e sahip olacağı söylenen dizüstü bilgisayara Asus'un bir başka katkısı daha mümkün görünüyor. Kaynağa göre Vivobook X102BA, Microsoft Office Home & Student 2013 yüklü şekilde piyasaya sürülebilir. Küçük ya da büyük fark etmeksizin, öğrencili aileler için bir başka artı olarak gözüken bu ek ürün, şimdilik kesinlik kazanmış değil.

Rapora göre Asus Vivobook X102BA, Eylül ayı civarında 330 Euro (ya da 440 dolar) gibi bir fiyata alıcı bekleyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir