Abdüllatif Şener yine piyasaya çıktı ve Erdoğan için...

AKP’nin kurucularından ve "Cumhurbaşkanı sen olacaksın" gazıyla AK Partiden kopup sonra ortada kalan Abdüllatif Şener, Erdoğan için fitne fesat dolu mesajlar verdi.

Erdoğan'ın ilk günden beri bazı stratejiler izlediğini iddia etti..

sener'den erdogan icin sok iddiaCNN TÜRK’te “Ne Oluyor?” programında Şirin Payzın’ın konuğu olan AKP’nin kurucularından Abdüllatif Şener, Erdoğan’ın stratejisini canlı yayında açıkladı. Şener, Erdoğan ilk günden beri izlediği strateji açıkladı.

Şener şöyle konuştu:

Erdoğan, partiyi beraber kurduğu isimleri teker teker tasfiye etmiştir. Her seçimde partideki isimlerin yarısını hata bazen üçte ikisini değiştirmiştir. Toplum hafızasında yerleşik ve kalıcı bir ismi partide bırakmamayı ana strateji olarak benimsemiştir. Partide kendisi hariç ilk kurucu listede kimse kalmamıştır. 7 Haziran sonrasında AKP’yi insanlar hatırladığında, aktif olarak siyaset sahnesinde ve ekranlarda gördükleri isimler içerisinde, kurucu milletvekillerinden il başkanlarından hiç kimseyi görmeyecekler. Sadece tek bir ismi göreceklerdir.

DAVUTOĞLU’NU DA DEĞİŞTİRİR, YERİNE..
.
O da Cumhurbaşkanı Sayın Tayyip Erdoğan’dır. Ve dolayısıyla rakipsiz ve herkese hakim bir şekilde yoluna devam edecektir. Eğer Davutoğlu biraz fazla popüler olursa o izlenimi verirse onu da değiştirir yerine başkasını koymayı tercih edebilir. Başbakanın kendinden menkul olmadığını mutlak suretle gösterecektir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir