Ana Sayfa»

kapikule-canli-kamera

Avrupa'nın değişik ülkelerinde yaşayan gurbetçiler, Türkiye'ye doğru yola çıkmadan önce, Gümrük Sınır Kapıları'ndaki yoğunluk hakkında bilgi sahibi oluyorlar ve gümrük kapılarını canlı kameralar ile 24 saat izleyebiliyorlar.

Yaz döneminin başlamasıyla birlikte Avrupa'daki gurbetçiler memleketlerine doğru yola çıkıyor. Binlerce kilometrelik yolu araçlarıyla kateden gurbetçi vatandaşlar, anavatanlarına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Gurbetçilerin Türkiye'ye girişte en fazla kullandığı gümrük kapısı ise Kapıkule. Hamzabeyli, Pazarkule ve İpsala gibi alternatif sınır kapıları olmasına rağmen gurbetçiler daha kolay olması nedeniyle Türkiye'ye girişte Kapıkule'yi kullanıyor. Bu durum bazı günlerde gümrük sahasının dolmasına ve gurbetçilerin uzun sahada beklemesine neden oluyor.

 • KAPIKULE YOLCU GİRİŞ Canlı
  (Polis ve Gümrük Peronları Öncesi)

 • yolcu giriş kamera konumu

KAMERA GÖRÜNTÜSÜ:


Kaynak: Trakya Gümrük ve Tic. Bölge Müdürlüğü
 • yolcu giriş kamera konumu
 • KAPIKULE YOLCU ÇIKIŞ Canlı (Polis ve Gümrük Peronları Sonrası)

  Kapikule ENGER EINFÜHRUNG - yolcu çıkışı kamera konumu


  DİĞER Kapıkule KAMERALARI

BENZER GURBETÇİ HABERLERİ

Gümrük Kapıları Anlık Yoğunluk” üzerine 11 düşünce

 1. Resmi YokLeyla

  Merhaba dun maalesef olan durumlardan sonra kararsiz kaldik. Kapikule Turkiye kapisi acik mi? Gumrukler acik mi kapali mi?

 2. Resmi YokAhmed Birkan Uzsan

  Kameradan birşey anlamadım?? Şuanda yoğunluk nasıl? İstanbul kartal’dan geleceğim. Kaçta çıkmamı önerirsiniz? İpsala sınır kapısında çok bekler miyiz? Tşk

 3. Resmi YokVATANIMI SEVIYORUM

  Bu sayfada sayisal olarak sinir kapilarindaki YOGUNLUK DURUMU CIZELGESİ vardı. Vatandasin isine yarayacak seyleri ne diye kaldirirlar anlamak mumkun degil dogrusu..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir