Öğrenciye masrafsız Kredi Kartı veren Bankalar

Üniversitede okuyup da yaşı 18'in üzerinde olan öğrenciler, bazı bankalardan kredi kartı alabiliyorlar.

Türkiye’de öğrenci sıfatıyla bir bankadan kredi kartı alabilmek için kanuni olarak sigortalı olma zorunluluğu ve en az 3 ile 6 ay arasında sigortalı olma şartı gerekiyor,

Sigortasız bir öğrenciye hiçbir banka zaten kredi veya kart vermemektedir. Eğer öğrenci, bir şirkette çalışıyor ve sigortası da yatıyorsa, öğrenci olarak da kredi çekebilmesi mümkün oluyor. Öğrenciye verilen kredi kartlarından aidat alınmadığını ve öğrenci hesaplarına hesap işletim ücreti yansıtılmadığını da hayıtlatmış olalım.

grenciye-kredi-karti

Findeks kredi notunuz 1100 üzerindeyse %99 oranında kredi çekebilirsiniz.

Bonus Genç Kredi Kartı ( Garanti Bankası )

Kart üçreti ödenmeyen ve alması en kolay oaln kredi kartıdır. Garanti’nin gençlik ruhu Bonus Genç ile artık ellerinde! Bonus Genç ile Bonus üye işyerlerinde bonus kazanabilir, taksit imkanlarına sahip olabilir, sunduğu fırsatlar ile gençliğini yaşayabilirsin. İşte Bonus Genç’i kullanırken bizden siz gençlere tavsiyeler: 18 – 25 yaş arasındaki gençlere özel Bonus Genç ile 250.000’i aşkın Bonus üye işyerinde alışverişlerinizde bonus kazanır ve kazandığın bonusla dilediğin an bedava alışveriş yapabilirsin.

İşte Üniversiteli ( İş Bankası )

Türkiye İş Bankası’nın 18 yaş ve üstü, lisans üstü eğitimlerini sürdürenler de dahil olmak üzere üniversite öğrencilerine özel İş’te Üniversiteli kredi kartı, Maximum dünyasının sunduğu tüm avantaj ve fırsatlardan yararlanma, MaxiPuan kazanma ve sevdiğiniz markalardan taksitli ve indirimli alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

Play Kart ( Yapı Kredi )

26 yaşından küçük ve öğrenci isen; eğlenmeyi, sinemada bir film izleyip arkadaşlarıyla paylaşmayı, gece sokaklarda şarkılar söyleyip, gündüz işine konsantre olmayı, müziği, mutluluğu, macerayı, keşfetmeyi seven herkeslerin kartı: Play TLcard!

 

ÜniversiTEB Bonus Card ( TEB )

ÜniversiTEB Bonus Card’ınla Bonus üyesi mağazalarda taksitli alışveriş yaparsın. Dünyanın her yerinde yapacağın tüm alışverişlerde bonus kazanırsın. Sana özel kampanyalarla ekstra bonus kazanırsın. Kazandığın bonuslarla bonus üye işyerlerinde bedava alışveriş yaparsın.

 

HSBC Concept Üniversiteli ( HSBC )

HSBC Concept Üniversiteli, ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına dahil olan 18-25 yaş arası üniversite öğrencilerine özel bir kredi kartıdır.

Axess Exi 26 ( Akbank )

Axess exi26 sana alışverişlerinde bol bol chip-para kazandıran, özel şeffaf tasarımıyla çok havalı tam sana göre bir kredi kartı!

CardFinans GO ( Finansbank )

Artık harcamaların senin belirlediğin miktara ulaştığında cep telefonuna uyarı mesajı geliyor. Belirlediğin limite, ulaşıp ulaşmadığını hesaplarken geçmiş dönemden gelen borçlarını ve o aya yansıtılacak taksitlerini de yeni dönem harcamalarına eklemeyi unutmuyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *