Kurtlar Vadisi Pusu

İşte KVP 196 bölüm yeni sezon fragman haberi.. Yayınlandığı andan itibaren ülkenin gündemine bomba gibi oturan Kurtlar Vadisi Pusu, 11. sezonu ile bu iddiasını daha pekişterecek.

Kurtlar Vadisi Pusu

Atv"nin reyting rekortmeni dizisi “Kurtlar Vadisi Pusu”nun yayın tarihi belli oldu. Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarının merakla beklediği gün geldi. 11. sezonda yine atv ekranlarında yer alacak dizi 12 Eylül Perşembe akşamı yeni sezona merhaba diyecek.... Ve milyonlarca izleyicisi bulunan Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda bomba bölümlerle geri dönüyor. Gündemin yoğun olduğu bu günlerde Kurtlar Vadisi Pusu ekibine bol bol malzeme çıkmışa benziyor. Merakla beklenen yeni sezon fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi ekibinin Suriye ve Mısır'daki gelişmeleri ele alıp almayacağı merak konusu olmuş, başrol oyuncusu Necati Şaşmaz her kamera karşısına geçtiğinde Suriye ve Mısır halkına mesajlar vermişti. Öyle ki en son sesli mesaj vermiş Mısır halkının yanında olduğunu dile getirmişti. İlgili haberi aşağıda paylaşacağız. İşte 11. Sezona başlayan Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni sezon son bölüm fragmanı yayınlandı.

PENGUENLERİ İZLEMEK İSTEMİYORSANIZ VADİ'Yİ İZLEYİN

Kurtlar Vadisi Pusu'dan Gezi eylemcilerine davet çıktı. Son bölüm fragmanının sonunda 'Penguenleri izlemek istemiyorsanız, gerçekleri Kurtlar Vadisi Pusu'dan öğrenin' sloganı ile Gezi Parkı'ndaki olayları protesto eden vatandaşların gerçekleri öğrenebilmesi için diziyi seyretmeye davet vardı.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon bölümleri Eylül'de başlıyor

Kurtlar Vadisi Pusu 196. bölüm 26 eylülde başlıyor dizi de geçen sezonun son bölümü olan 195. bölümde neler yaşanmıştı.

Polat Alemdar, kızı Elif'i kurtarabilmek için Margaret'in izini bulmaya çalışır ve aynı zamanda eski Aksaçlılar heyetini ortadan kaldırarak yeni oluşacak olan Aksaçlılar heyetinin güvenliğini sağlamak için kendinin de ölmesini ister. Polat Alemdar, kendi infazının gerçekleşmesi için KGT'den Akif'i seçer ve sezonun son bölüm sahnesi ise Akif'in Polat Alemdar'ı ip ile boğarken son bulur. Peki dizinin 10 yılı aşkın başrol oyuncusu olan Polat Alemdar gerçekten ölecek mi? Kurtlar Vadisi Pusu son bölümü olan 195. bölümde bütün nefesler tutulmuştu ve Kurtlar Vadisi pusu sevenlerini büyük bir merakta bırakmıştır. Polat Alemdar'ın ölüp ölmeyeceği 196. bölümde belli olacaktır.

POLAT ALEMDAR BU KEZ SURİYE'YE GİRECEK

Ortadoğu'da başta Suriye olmak üzere kanın aktığı bölgeleri diziye konu etmeye hazırlanan Pana Yapım, Kurtlar Vadisi'nin ilk fragmanıyla bunun ipuçlarını da verdi. Dizinin yayınlanan fragmanında en dikkat çekici kareler ise Beşşar Esad ve Sisi'nin açıkça yüzlerinin gösterilmesi. Polat Alemdar'ın Irak'tan sonra Suriye'ye de girmesi bekleniyor...

Necati Şaşmaz'dan Mısır videosu

Gezi Parkı olaylarında canlı yayında yaptığı konuşmasıyla eleştirilerin odağı olan Necati Şaşmaz Mısır için video çekti. Necati Şaşmaz, nam-ı diğer Polat Alemdar adeta ulusa sesleniş tadında bir video hazırlayarak Mısır için çağrıda bulundu. En son Gezi Parkı olaylarında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşme sonrası yaptığı açıklamasıyla eleştiri konusu olan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz Mısır'daki darbe için videolu bir açıklama yaptı. Kurtlar Vadisi dizisinin fenomeni Polat Alemdar rolünü canlandıran Necati Şaşmaz kamera karşısına geçti ve Mısır için bir konuşma yaptı. Yazete.com'da yer alan habere göre Şaşmaz, Mısır'da, darbecilerin Mısır halkına yaptığı zulme tepki göstererek, "Mısır halkının özgür iradesini hiçe sayan, silahsız gösteri yapan insanların kanını döken bu darbecileri kınıyorum" dedi. Necati Şaşmaz, Mısır halkına desteğini hazırladığı video ile açıkladı. Açıklamasında Mısır halkının yanında olduğunu belirten Necati Şaşmaz, darbecileri de sert bir şekilde kınadı. Demokrasi ve özgürlük adına direnen Mısır halkına Türkçe seslenen Necati şaşmaz, Arapça alt yazı ile de sözlerini tüm İslam dünyasına duyurdu.
Necati Şaşmaz'ın açıklaması şöyle:
"Sevgili Mısırlı kardeşlerim özgürlük ve demokrasi için gösterdiğiniz direnişi takdir ediyor. Ve başarılı olmanız için tüm kalbimle dua ediyorum. Ülkenize gerçek manada özgürlük ve demokrasi gelinceye kadar sabırla mücadele edeceğinize inanıyorum. Bazı dış mihraklar İslam ülkelerinde kendilerine uygun piyonlar bularak, kendi oyunlarını oynuyorlar. Siz Mısırlı kardeşlerim bu oyunu bozacağınıza ve bu darbecilere gerekli dersi vereceğinize inanıyorum ve sizi gönülden destekliyorum. Mısır halkının özgür iradesini hiçe sayan, silahsız gösteri yapan insanların kanını döken bu darbecileri kınıyorum. Bu hak ve özgürlük mücadelesinde şehit olan tüm kardeşlerime Allah'tan rahmet diliyorum. Allah yardımcınız olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir