Kariyer Zirvesi'nden Türkiye'nin zirvesine

İhlas Akademisi’nin sosyal sorumluluk projesi olan “Kariyer Zirvesi” gençlerimizi Türkiye’nin zirvesine taşımak için bilgi ve tecrübeyle buluşturuyor.

Kariyer Zirvesi'nden Türkiye'nin zirvesine

Haliç Kongre Merkezi'nde 18 Haziran Salı günü düzenlenecek olan 8.Kariyer Zirvesi'nde alanının ve sektörünün önde gelen isimleri, ülkemizin kaliteli ve bilgili gençleriyle bir araya gelecekler.

Bu önemli zirvenin konuşmacıları arasında Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mücahid Ören gibi isimler yer alıyor(*).

Zirveye konuşmacı olarak katılacak olan siyaset ve iş dünyasının duayenleri yapacakları konuşmalarla başarılarla dolu meslek hayatlarının sırlarını ve püf noktalarını dinleyici olarak katılan gençlerle paylaşacaklar.  

Ayrıca katılımcı gençler; konuşmacılara soracakları sorularla hem onları daha yakından tanıyacaklar hem de başarıya giden yolda önemli ipuçlarını elde edebilecekler.

Neden “İnovasyon ve Gençlik”?

Kongre salonunda 900'ü aşkın gencin ve ekran başında milyonların takip edeceği zirvenin bu yıl ki teması “İnovasyon ve Gençlik” olarak belirlendi.

İçinde bulunulan çağda başarılı olunabilmesi için İnovatif yani yenilikçi ve keşfedebilen gençlere ihtiyaç duyulmaktadır. Kariyer Akademisi de inovatif olan gençliğe “Gelecek Sensin” diyerek bu konuya dikkat çekiyor. Düzenlenen bu zirveye katılan konuşmacılar aktaracakları bilgilerle hayata yeni atılacak gençlere önemli katkılarda bulunacaklar.

Kariyer Zirvesi Dergisi Tüm Türkiye'ye Ulaşacak

Her yıl zirve sonrasında basılan Kariyer Zirvesi Dergisi ile zirveye dair merak edilen her şey ve konuşmacıların aktardıkları fikir ve düşünceler tüm Türkiye'ye ulaştırılacak.

(*) Konuşmacıların tam listesi: Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Egemen Bağış, TİM Başkanı, Mehmet Büyükekşi, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mücahid Ören, ÖRAV Genel Müdürü Kayhan Karlı, Bilim İlaç Genel Müdürü Dr. Erhan Baş, Sabah Gazetesi Yazarı Emre Aköz,  BİMEKS Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akgiray, FODER Kurucu Başkanı Özlem Denizmen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir