İhlas Vakfı Yurt Müdürleri İstanbul’da Buluştu

Türkiye genelinde açmış olduğu öğrenci yurtlarıyla hizmet veren İhlas Vakfı’nın yurt müdürleri İstanbul’da düzenlenen değerlendirme toplantısında bir araya geldiler.

İhlas Vakfı Yurt Müdürleri İstanbul’da Buluştu

İhlas Vakfı'nın Bahçelievler'deki merkezinde yapılan toplantının açılış konuşmasını İhlas Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Avukat Mehmet Okyay yaptı. Konuşmasına vakfın kurucusu merhum Dr. Enver Ören'in “81 ilde öğrenci yurdu açın 54 Afrika ülkesine hizmet götürün” vasiyetini hatırlatarak başlayan Okyay, bu vasiyet doğrultusunda tüm İhlas mensuplarının hayırseverlerle el ele vererek çalıştıklarını söyledi.

Öğrenci yurtlarıyla hem ilme hem de öğrencilere büyük hizmetlerde bulunduklarını ifade eden Okyay, bu hizmetlerin gerçekleşmesinde büyük gayret ve özveri gösteren yurt müdürlerine teşekkür ederek konuşmasını bitirdi.

Okyay'ın sözlerinin ardından konuşan İhlas Vakfı Yurt İnşaatları Sorumlusu Tahsin Ekinci'de gelecek projeler hakkında bilgi verdi.

Ekinci Edirne, Sivas, Tokat ve Isparta'da yurt inşaatlarının devam ettiğini belirterek, Afyon, Bilecik ve Samsun'da da yurt projelerinin tamamlandığını yakında inşaatların başlayacağını müjdeledi.

Yurtlar hakkında geçtiğimiz yılla ilgili değerlendirmelerin de yapıldığı toplantının sonunda yurtların gelişimine ve işleyişine katkıda bulunarak üstün başarı gösteren yurt müdürlerine plaket takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir