AÖF bahar dönemi kayıt yenileme

AÖF 2014 Bahar dönemi kayıt yenileme ücretleri ne kadar ve kayıt yenileme işlemleri ne zaman başlıyor?

AÖF bahar dönemi kayıt yenilemek için tıkla

AÖF güz dönemi final sonuçları açıklandı şimdi öğrencileri Bahar dönemi kayıt yenileme teleşı sardı. Açıköğretim'de muafiyet sınavı geliyor. AÖF Güz dönemi 25-26 Ocak Final sınav sonuçlarını Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin e-Öğrenme Portalı'ndan öğrenebilirsiniz. Açıköğretim Fakültesi 25 - 26 Ocakta yapılan sınav sonuçları için geri sayım başladı. Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi(AÖF) 25-26 Ocak Final sınav sonuçlarını açıkladı

KAYIT YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi(AÖF) 25-26 Ocak Final sınav sonuçlarını aof.anadolu.edu.tr'den öğrenebilirsiniz AÖF final sonuçları TC kimlik numarası veya okul numarası ile sorgulanabilecek.

AÖF ÇIKMIŞ TÜM SORULARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA

07 Mart 2014 tarihinden sonra mazeret kabul edilmeyecek ve AÖF 2014 kayıt yenileme yapılmayacaktır. Bahar Dönemi kayıt yenileme süresi kesinlikle uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun, “Öğretim Gideri” ve “Öğrenim Ücreti/Öğrenci Katkı Payı” ödemelerini yapmayan öğrenciler, 2013-2014 öğretim yılı AÖF 2014 kayıt yenileme Bahar Dönemi kayıt yenileme hakkını kaybederler.

AÖF GÜZ DÖNEMİ FİNAL SONUÇLARI İÇİN TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

67 + = 71