Herkes SBS 2013 lise okul taban puanlarını konuşuyor

Herkesin gözü bu haberdeydi, 2013 sbs lise okul taban puanları belli oldu MEB

2013 SBS Soruları Zordu Puanlarının düşeceği  zaten tahmin ediliyordu.

Sevgili öğrenciler başta matematik soruları olmak üzere 2013 SBS gerçekten çok zordu. Birçok öğrenci neye uğradığını şaşırdı ve hala şoktan kurtulamayan öğrenciler var. Haliyle bu öğrencilerin tek temennisi puanların düşmesi.

İşte bu noktada öğrencilerimizin gönüllerini ferah tutmalarını öneriyoruz. Çünkü öğrencilerin çoğunun SBS sınavı kötü geçmiş durumda. Bu açıdan baktığımızda 2013 SBS Lise taban puanlarının düşeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sitemize gelen SBS puanları düşer mi, 2013 Lise taban puanları düşecek mi tarzında sorulara böylelikle kısaca yanıt aradık.

Sevgili öğrenciler, puan düşecek mi konusundan daha çok yukarıda bahsettiğimiz gibi kendi ilinizde ve Türkiye'de kaçıncı olduğunuzu bilmek ve buna göre tercihleri yapmak daha mantıklı bir durumdur.

Bizce geçen yıla göre bu yıl daha az netle aynı sıralamalar elde edilecektir. Çünkü 2013 SBS soruları geçen yıla göre daha zor sorulardı.

2013 Lise Puanları Düşecek mi?

SBS Taban puanları düşer mi?

Sevgili çocuklar, SBS'den çıktınız ve belki de çok fazla şikayetçisiniz. “SBS zordu, soruları yapamadım, matematik çok zordu, puanım düşük gelecek vb.” şikayetlerinizi duyar gibiyiz. Daha iyi bir liseye gidebilmek için uzunca bir süre çalıştınız ve 2013 SBS sınavınız kötü geçti diye çok üzgünsünüz. Ancak üzülmek , dövünmek yerine duruma matematiksel olarak bir göz atmaya ne dersiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir